درباره ما

شرکت تجهیزات پزشکی آرکاطب توزیع کننده انواع محصولات پزشکی (لوازم مصرفی پزشکی، پوست، مو و زیبائی) با کیفیت بالا و قیمت مناسب در خدمت پزشکان و همکاران عزیز می‌باشد. آرکاطب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ به صورت فروش سنتی کالاهای پزشکی و زیبایی آغاز نمود و اینک با پیش از ۱۰ سال سابقه طلایی در زمینه تجهیزات پزشکی این فروشگاه اینترنتی آرکاطب را در سال ۱۴۰۰ راه‌اندازی گردید. آرکاطب همواره با همکاری تعدادی از متخصصین و نوآوران سعی در عرضه بهترین محصولات، با کیفیت برتر و نازل‌ترین قیمت در خدمت پزشکان و همکاران عزیز بوده است.
هدف ما دسترسی آسان پزشکان به محصولات پزشکی در تمامی نقاط کشور، برخورداری از مشاوره رایگان برای مشتریان و ایجاد محیطی ایمن و آسان برای کسب اطلاعات پزشکی و خریدی با خیال آسوده بوده است.
آرکاطب با استفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده ، ارائه محصولات برند و اصل ، پشتیبانی 24 ساعته ، ارائه مشاوره عالی برای پیشرفت کار مشتریان، فروش محصولات با مناسب‌ترین قیمت، ارسال سریع به نقاط مختلف تهران و کشور توانسته است به اعتماد مشتریان پاسخ مناسب دهد و بستری مناسب و قابل اعتماد را برای خرید مجدد مشتریان بوجود آورد.
آرکاطب با بزرگترین تولیدکنندگان و واردکنندگان و لوازم و تجهیزات پزشکی و زیبایی همکاری می‌کند و توانسته با حذف واسطه‌های کاذب کمترین قیمت انواع کالاهای پزشکی را آماده عرضه نماید.

مشخصات صاحب امتیاز
نام :حسن
نام خانوادگی :غلامعلیان
سمت : مدیر – کارشناس محصولات زیبایی و پزشکی