ژل فیلر بوتاکس

آنزیم هیالورونیداز کره ای لیپوراز

از {{model.count}}
تعداد
نوع
400,000
300,000 تومان
تخفیف
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.
  • {{value}}
مقایسه
کمی صبر کنید...

​​​​آنزیم هیالورونیداز کره ای لیپورزانزیم لیپوراز هیالورونیداز در کشور کره ساخته شده، و دارای تائیدیه KFDA می باشد. از این محصول برای انحلال فیلرهای پوستی مبتنی بر هیالورونیک اسید که در محل نادرست، در مقادیر بیش از حد معمول یا به شکل غیریکنواخت به کار رفته اند، استفاده می شود.همچنین هیالورونیداز در وضعیت های اضطراری که فیلر پوستی و تزریق آن تاثیرات زیانباری بر روی شریان داشته و موجب انسداد ذخیره خونی می گردد، استفاده می شود.

قیمت شگفت‌انگیز

قیمت شگفت‌انگیز

تا سقف 50% تخفیف
تضمین اصالت کالا

تضمین اصالت کالا

همراه با گارانتی معتبر
بازگشت وجه

بازگشت وجه

بازگشت وجه بدون قید و شرط در صورت نارضایتی
توضیحات
آنزیم هیالورونیداز کره ای لیپورز
انزیم لیپوراز هیالورونیداز در کشور کره ساخته شده، و دارای تائیدیه KFDA می باشد. از این محصول برای انحلال فیلرهای پوستی مبتنی بر هیالورونیک اسید که در محل نادرست، در مقادیر بیش از حد معمول یا به شکل غیریکنواخت به کار رفته اند، استفاده می شود.
همچنین هیالورونیداز در وضعیت های اضطراری که فیلر پوستی و تزریق آن تاثیرات زیانباری بر روی شریان داشته و موجب انسداد ذخیره خونی می گردد، استفاده می شود.
کاربردهای تزریق هیالورونیداز
برای پاکسازی و حذف فیلر، هیالورونیداز می تواند تزریق شود تا بدین ترتیب هیالورونیک اسید موجود در فیلر پوستی حل گردد. برای افزایش تاثیر تزریق جهت انحلال چربی، می توان هیالورونیداز را به کوکتل های تزریفی برای آب کردن چربی اضافه کرد. اغلب هیالورونیداز با داروهای بیحسی موضعی ترکیب می شود تا میزان انتشار داروی بیحسی افزایش یابد.
پروسه تزریق هیالورونیداز برای انحلال فیلر:
3 سی سی سالین را به یک ویال هیالورونیداز اضافه کنید. هیالورونیداز همراه با لیدوکائین (و گاهی همراه با اپی نفرین) به داخل محلی که نیاز به حل کردن فیلر می باشد، تزریق می شود. فیلر هیالورونیک اسید شروع به حل کردن و زدودن چربی نموده و ظرف چند ساعت این چربی ها توسط بدن جذب می شوند.
توصیف محصول
لیپوراز هیالورونیداز تا چه اندازه اثربخش است؟
این محصول می تواند تاثیرات فیلرهای اسید هیالورونیک را از بین برده و تاثیر سرم های از بین برنده چربی را تشدید کند. هر دو تاثیر لیپوراز تقریبا به بروز نتایج فوری منتج می گردد چون این آنزیم بلافاضله پس از تزریق، صرفنظر از محل تجمع چربی یا لایه پوست، در محل هدف شروع به فعالیت می نماید. با این وجود، در برخی از آمپول های تزریقی فیلر HA، تاثیرات محصول ممکن است 24 تا 48 ساعت پس از تزریق مشاهده شوند، یعنی زمانی که غلظت ژل HA یا نسبت انصالات متقاطع بیشتر از حد میانگین باشد.
تاریخ انقضا
12 ماه

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...